Οι σπουδαστές Τεχνικών Επαγγελμάτων στην ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ Α.Ε.
Σπουδαστές των ειδικοτήτων Θερμικών Εγκαταστάσεων, Ψυκτικών και Αυτοματισμών του ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ Αθήνας, πραγματοποιήσαν Εκπαιδευτική Επίσκεψη στην ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ Α.Ε. που δραστηριοποιείται στο χώρο των χωματουργικών μηχανημάτων, που παρέχει υπηρεσίες πώλησης, συντήρησης και αποκατάστασης βλαβών σε μεγάλη γκάμα μηχανημάτων, αντιπροσωπεύοντας στην Ελλάδα μεγάλους οίκους του εξωτερικού.
Η επίσκεψη ήταν πολύτιμη για τους καταρτιζόμενους αλλά και τους εκπαιδευτικούς που τους συνόδεψαν, καθώς ήρθαν σε επαφή με επαγγελματίες του κλάδου που βρίσκονται καθημερινά στην πρώτη γραμμή της τεχνικής συντήρησης και παρακολούθησαν τον τρόπο λειτουργίας μιας μεγάλης και σύγχρονης εταιρείας.
Η παρουσίαση σας συνέβαλε στον εμπλουτισμό της εκπαιδευτικής εμπειρίας των σπουδαστών και άνοιξε νέους ορίζοντες στους τομείς που τους ενδιαφέρουν.
Δείτε το φωτογραφικό υλικό της Εκπαιδευτικής Επίσκεψης.
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_02.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_04.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_01.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_03.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_05.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_06.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_07.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_08.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_09.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_010.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_02.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_04.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_01.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_03.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_05.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_06.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_07.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_08.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_09.jpg)
![](https://omiros.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ_010.jpg)